نمونه کارت ویزیت

کارت ویزیت:

اولین و مناسب ترین ابزار برای ارائه اطلاعات اولیه (مشخصات شخصی،سمت شغلی ،معرفی برند،آدرس سایت ، شماره تلفن،آدرس ایمیل،شبکه های اجتماعی و…) به مشتری کارت ویزیت می باشد. کارت ویزیت جذاب و خلاقانه،چه از لحاظ جنس کاغذ چاپ و چه از لحاظ طراحی می تواند موثرترین و بالاترین اثربخشی را به مخاطبان شما داشته باشد. ;در واقع یک بیلبورد جیبی است چه برای شما که هر لحظه می توانید آنرا ارائه دهید و چه برای مشتریان و مخاطبان شما که هم خود از آن استفاده نمایند و هم به وسیله آن شما را به شخص دیگری معرفی نمایند.

-کارت-ویزیت نمونه کارت ویزیت

کارت ویزیت

برند شما در مصاف با رقبایتان می تواند با متمایز بودن جنس و طراحی کارت ویزیت در ذهن مخاطب تاثیر مناسب و ماندگاری داشته باشد و قدرت حرفه ای شما را به نمایش بگذارد.

کارت برخلاف آن که یک تبلیغ ساده و معمولی به نظر می رسد، درعین حال می تواند تاثیری مهم بر روی مخاطبین شما بگذارد. انتخاب نوع درست کارت با توجه به نوع فعالیت و مخاطبین شما از نکات مهم و اساسی است.همانگونه که در نمونه کارهای این بخش مشاهده می فرمایید کارت ویزیت می تواند یک رو و یا دو رو بوده و در اندازه های متفاوتی کار شود. همچنین کارت ویزیت بر روی کاغذهای با ضخامت یا گرم متفاوتی چاپ می شود.توضیح اینکه هرچه گرم کاغذ بالاتر باشد کارت ویزیت شما ضخیم تر و زیباتر به نظر می رسد.از جمله مواردی که زیبایی کارت را دوچندان می کند UV موضعی در قسمت های مورد نظر شما بر روی کارت می باشد.UV موضعی یک قسمت برجسته و براق بوده که در جاهای مورد نظر شما بر روی کارت ویزیت شما قرار می گیرد.
توجه داشته باشید که اگر مخاطبان شما افراد یا شرکت های خاص می باشند حتما از کارت های شکیل و جذاب هم از نظر طرح و هم نوع کارت استفاده نمایید. زیرا نوع کارت شما باعث ایجاد اولین تفکر از سوی مخاطبان نسبت به شما می باشد. پس بهتر است که این تفکر از همان لحظه اول به بهترین نحو باشد.

برخی از انواع کارت ویزیت : لمینت برجسته،لمینت مات، لمینت براق، طلاکوب،گلاسه ، کتان ،پی وی سی،سلفون
مهم نیست که می خواهید چه استفاده ای از کارت تان بکنید،مهم این است که این کارت باید کاملاً حرفه ای و جذاب باشد.برای این هدف کافیست به کارشناسان فنی ما اعتماد کرده و از خدمات طراحی و چاپ گروه فنی zcms بهره مند شوید.