مراحل طراحی سایت

مرحله اول طراحی سایت : مشاوره رایگان و شناخت نیاز مشتری

در این مرحله از طراحی سایت،مشتری محترم برای بهره مندی از مشاوره رایگان کارشناسان فنی ، فرم مشاوره طراحی سایت را پر نموده و ارسال می نماید تا در اولین فرصت با ایشان جهت مشاوره تلفنی و در صورت نیاز جلسه حضوری هماهنگی های لازم انجام می شود.در این مرحله شما گرامیان خواسته ها و ذهنیت خود را از امکانات سایت مورد انتظار خود برای ما توضیح می دهید و همچنین می توانید نمونه یا نمونه های سایت مرتبط با موضوع را به ما معرفی نمایید.شایان ذکر است در این مرحله از طراحی سایت هیچگونه قراردادی و یا تعهدی نخواهیم داشت یعنی ممکن است پایان جلسات مشاوره منجر به همکاری طرفین نگردد اما مهمترین بخش در شروع مراحل طراحی وب سایت شما بدون شک مرحله مشاوره و نیازسنجی است که بایستی به دقت و حوصله برگزار گردد.

فرم مشاوره رایگان

مرحله دوم طراحی سایت:عقد قراداد قانونی همکاری

در این مرحله طی جلسه حضوری جزئیات نیازهای مشتری شناخته شده و در صورت داشتن سایت نمونه مرتبط بررسی می شود. درانتها زمان و هزینه اجرای پروژه به شما اعلام می گردد و سپس قرارداد منعقد خواهد شد. در همین مرحله یک دامنه یا آدرس برای سایت شما انتخاب می کنیم. در صورتی که آن نام سایت آزاد باشد آن را برای شما ثبت می کنیم. این کار را هم خودتان می توانید انجام دهید و هم می توانید به ما بسپارید .

مرحله سوم طراحی سایت: ثبت دامنه و تخصیص فضای میزبانی

در این مرحله از طراحی سایت نام مورد نظر وب سایت بر اساس سلیقه و قوانین نامگذاری سایت انتخاب شده و ثبت می شود سپس فضای میزبانی یا همان هاست متناسب با نوع سایت شما برای سایت تخصیص داده خواهد شد.مثلا نام دامنه سایت بایستی کوتاه ، معنی دار و بدون خط فاصله و عدد انتخاب گردد.قطعا این مرحله هم با مشورت و نظر مستقیم مشتری محترم پیش خواهد رفت.

مرحله چهارم طراحی سایت : نصب سیستم مدیریت محتوا

در این مرحله سیستم مدیریت محتوا بر روی هاست مشتری نصب شده و شروع به بارگذاری اطلاعات ، متن ها و طرح های گرافیکی می کنیم.طرح های گرافیکی زیبا و منطبق با نیاز و سلیقه مشتری توسط گرافیست های واحد آتلیه گرافیک طراحی می گردد.شما باید تعیین کنید که چه رنگهایی بهتر است در رنگبندی سایت به کار رود (از رنگ سازمانی یا رنگ لوگو استفاده شود، رنگهای صنعتی استفاده شود یا ...). شما می توانید سایت هایی را که از نظر ظاهری آنها را می پسندید معرفی کنید تا هنگام طراحی وب سایت از آنها الهام گرفته شود و خروجی نهایی به سلیقه شما باشد.

سایت شما آماده است

اعمال تغییرات نهایی روی صفحات سایت مطابق با درخواست ، سلیقه و نیاز مشتری انجام شده و در این مرحله سایت شما به موتور جستجوی گوگل معرفی می گردد.

در تمام مراحل طراحی سایت گرفتن بازخورد مناسب از مشتری ضروری است و جلسات حضوری یا غیر حضوری در قالب تلفن و ایمیل با توجه به نوع پروژه بین کارفرمای محترم و مدیر پروژه در مراحل طراحی سایت شما برگزار خواهد شد.

يك جلسه آموزش رايگان براي نحوه مديريت سايت و ارسال مطالب جديد و قرار دادن عكس در گالري تصاوير و… بر عهده ما مي باشد.

پشتيباني سايت شما از سه ماه تا يكسال و نيز گرفتن نسخه پشتيبان از سايت بر عهده ما مي باشد….

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکت ساختمانی

طراحی سایت فروشگاهی

طراحي سایت باشگاه مشتریان

طراحی سایت شخصی

طراحی سایت باشگاه ورزشی

طراحی سایت پوشاک

طراحی سایت ورزشی

طراحی سایت املاک

طراحی سایت موسسه آموزشی

طراحی سایت آی تی و شبکه

طراحی سایت شرکت بازرگانی

طراحی سایت باشگاه سوارکاری

طراحی سایت خبری

طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت آژانس مسافرتی

1-300x190 مراحل طراحی سایتمرحله اول طراحی سایت : مشاوره رایگان و شناخت نیاز مشتری

در این مرحله از طراحی سایت،مشتری محترم برای بهره مندی از مشاوره رایگان کارشناسان فنی ، فرم مشاوره طراحی سایت را پر نموده و ارسال می نماید تا در اولین فرصت با ایشان جهت مشاوره تلفنی و در صورت نیاز جلسه حضوری هماهنگی های لازم انجام می شود.در این مرحله شما گرامیان خواسته ها و ذهنیت خود را از امکانات سایت مورد انتظار خود برای ما توضیح می دهید و همچنین می توانید نمونه یا نمونه های سایت مرتبط با موضوع را به ما معرفی نمایید.شایان ذکر است در این مرحله از طراحی سایت هیچگونه قراردادی و یا تعهدی نخواهیم داشت یعنیش ممکن است پایان جلسات مشاوره منجر به همکاری طرفین نگردد اما مهمترین بخش در شروع مراحل طراحی وب سایت شما بدون شک مرحله مشاوره و نیازسنجی است که بایستی به دقت و حوصله برگزار گردد.

2-300x190 مراحل طراحی سایتمرحله دوم طراحی سایت:عقد قراداد قانونی همکاری

در این مرحله طی جلسه حضوری جزئیات نیازهای مشتری شناخته شده و در صورت داشتن سایت نمونه مرتبط بررسی می شود. درانتها زمان و هزینه اجرای پروژه به شما اعلام می گردد و سپس قرارداد منعقد خواهد شد. در همین مرحله یک دامنه یا آدرس برای سایت شما انتخاب می کنیم. در صورتی که آن نام سایت آزاد باشد آن را برای شما ثبت می کنیم. این کار را هم خودتان می توانید انجام دهید و هم می توانید به ما بسپارید .