آتلیه گرافیک و چاپ

لوگو یک نشان ساده خلاقانه و زیبا است .شرکت، موسسه یا سازمان، رستوران یا فروشگاه، مشاغل خرد و کلان، تولیدی یا خدماتی و حتی متخصصین حوزه های مختلف می توانند با تصویری تشکیل شده از نشان و حروف و یا تلفیقی از این دو خود را معرفی نمایند. به این تصویر لوگو یا آرم گویند. به نشان تصویری که از حروف تشکیل شده و قابل خواندن است لوگوتایپ می گویند. طراحی لوگو و آرم با توجه به محدودیت هایش یکی از سخت ترین تولیدات هنری است ولی طراحان گرافیک با خلاقیت و نهایت ساده گی به بیان وی‍ژگی ها و برتری های شما می پردازند. جهت کسب اطلاعات بیشتر و در یافت شرایط طراحی لوگو با واحد مشاوره تماس بگیرید.

مشاهده نمونه كارها

بروشور ها و کاتلوگ ها لیستی از کالاها و خدمات با توصیفات و هزینه ها در خرید و فروش می باشند که به صورت متنی و چاپی یا فایل های الکترونیکی روی یک سی دی و یا کامپیوتر میتوانند ارائه شوند. بروشور ها و کاتالوگ ها میتوانند فهرستی ازکالاها یا خدمات سازمان به همراه عکس های مربطه باشند که با چیدمانی منحصر به فرد سعی در جذب مخاطب دارند. بروشور ها و کاتالو گ ها به دلیل آسانی در دسترس بودن و داشتن اطلاعات مفید، نقش مهمی را در ارتباط با مخاطبین بازی میکنند. از این رو واحد آلیه گرافیک خدمات طراحی کاتالوگ های چاپی و الکترونیکی را بر طبق نیاز مشتریان انجام خواهد داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره به بخش مشاوره مراجعه کنید.

مشاهده نمونه كارها

پوستر یک نشان تبلیغاتی است که به دلیل رنگ بندی های متنوع و زیبایی، نقش به سزایی در اذهان عمومی دارد. از آنجاییکه یک پوستر نقش مهمی در معرفی شما یا محصول شما دارد شما میتوانید با داشتن یک پوستر خوب از خیلی از رقبا تجاری خود پیشی بگیرید. شما می توانید پوستر خود را با عکس هایی خاص و طراحی خلاقانه برای شمار زیادی از مشتریان جذاب کنید.انتخاب بهترین روش برای داشتن یک پوستر خوب باعث به نمایش گذاشتن اهداف شما برای تامین نیاز های خریداران و فروشندگان می باشد.

مشاهده نمونه كارها

ست اداری نخستین مانور تبلیغاتی سازمان ها و شرکت ها محسوب می شود که با کمترین هزینه می تواند بیشترین برد تبلیغاتی را داشته باشد. به همین دلیل طراحان گرافیک بیشترین تمرکز را برای طراحی متناسب و هماهنگ ست اداری به کار می گیرند. ست اداری شامل طرح های کارت ویزیت، سربرگ، پاکت نامه، طرح سی دی و پوشه ها می باشد که ابزار مهم یک سازمان برای انجام امور اداری روزانه می باشد .یک ست اداری میتواند بسته به نوع شرکت و سازمان و فعالیتی که انجام میدهد متفاوت باشد.ست اداری یک سازمان نیز همانند لوگو می تواند بیانگر شخصیت، کار و فعالیت یک سازمان باشد. شما می توانید با دریافت مشاوره از کارشناسان ما در امور طراحی، اقدام به طراحی بسته ست اداری خود نمایید.

مشاهده نمونه كارها

یکی از اصلی ترین محصولات در حوزه چاپ، کتاب و مجلات هستند. با توجه به اهمیتی که مشتریان به ظاهر مجلات و کتاب ها می دهند طراحان گرافیک بوسیله نرم افزارهای تخصصی نسبت به طراحی این محصولات اقدام می نمایند که اصطلاحا به آن صفحه آرایی می گویند. اصول طراحی صفحه آرایی کتاب و مجلات به تبلیغات نزدیک و نزدیکتر شده است چرا که دلیل بیشتر شدن قدرت فروش آن مجله یا کتاب می شود. بنابراین حداکثر استفاده از تکنیک‌های گرافیکی در جذب خواننده، تنها یک امر مطلوب برای مجله‌ها نیست بلکه، امری ضروری است. لذا جهت کسب اطلاعات بیشتر و در یافت شرایط طراحی لوگو با واحد مشاوره تماس بگیرید.

امروزه بازاریابی و تبلیغات نقش موثری در خرید و فروش کالاها و خدمات ایفا می کند. تکرار و بازگو کردن مزایای اجناس باعث استقبال بیشتر مشتریان می گردد.یکی از این ابزارهای تبلیغاتی که به کمک رسانه ها آمده است هنر گرافیک است.گرافیک پس از پیشرفتهای سریع صنعت بخصوص در حوزه رایانه و چاپ، حوزه تبلیغات و بازاریابی را تحت تاثیر خود قرار داده است بطوری که شاهد بروز شیوه های نوین تبلیغات هستیم.از تابلوهای راهنمایی و رانندگی تا تابلوهای سردر فروشگاه ها تا آرم و لوگوی شرکت های بزرگ، تقویم رومیزی و بسته بندی دستمال کاغذی و حتی تم موبایلی که همیشه همراه ماست.پس بی تردید یک از مهمترین عوامل تاثیر گذار روی ذهن مخاطبان در تبلیغات و بازاریابی، هنر گرافیک است.
در آتلیه گرافیک zcms گروهی از طراحان خلاق با توانمندی فنی و گرافیکی بالا جلسات متعددی برای رسیدن به بهترین نتیجه جهت تکامل هویت گرافیکی برند مشتریان برگزار می کند. از جمله می توان به موارد زیر توجه کرد.

طراحی های خلاقانه و گرافیک منحصر به فرد، کارت ویزیت ها و بروشور و کاتالوگ های خاص،ما را در مسیر بازاریابی و تبلیغات مشتریان مان از دیگر رقبا متمایز کرده است.

مشاوره هنری

طراحی آرم و لوگوتایپ ( logo، logotype )

طراحی نماد یا کاراکتر

طراحی اوراق اداری مانند کارت ویزیت، سربرگ، و پاکت نامه

طراحی پوستر، کاتالوگ و بروشور تبلیغاتی

طراحی فولدرهای تبلیغاتی

طراحی اوراق و اسناد حسابداری

طراحی تندیس یادبود

طراحی انواع تقویم، سررسید و کارت دعوت

طراحی بسته بندی، سبد خرید یا شاپین بگ

طراحی گرافیک محیطی (تابلوهای راهنما، تابلوهای تبلیغاتی، هنگلر یا دنگلر، استیکر و…)

طراحی تابلوهای تبلیغاتی و بیلبردها، عرشه پل (با ایده های نو)

خدمات چاپ

بازدیدکننده گرامی جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان مشاوره تبلیغات و بازاریابی ما تماس بگیرید و یا فرم درخواست مشاوره سایت را تکمیل و ارسال نمایید تا در اولین فرصت با شما تماس گرفته شود.